Denetim Kurulu

Hasan Altuntaş
Hasan Altuntaş
Denetim Kurulu Asil Üyesi

Denetim Kurulu Asil Üyesi

1962 yılında Malatya’nın Pütürge ilçesinde dünyaya gelen Hasan Altuntaş, ilk öğrenimini tamamladıktan sonra 1973 yılında İstanbul’da çalışma hayatına giriş yaptı.

Halı sektöründe bir süre deneyim kazandıktan sonra 1981 yılında Altuntaş Halı Kilim firmasını kuran Hasan Altuntaş, 11 yıl sonra bu firmayı kapatarak diğer iki ortağıyla birlikte Altuntaş Halı Kilim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’yi kurdu. Aynı şirketin Genel Müdürü olarak çalışma yaşamını sürdüren Hasan Altuntaş, İHİB’de yaklaşık 15 yıldır Denetim Kurulu üyeliği görevini sürdürüyor.

Nihat Yıldız
Nihat Yıldız
Denetim Kurulu Asil Üyesi

Denetim Kurulu Asil Üyesi

1968 yılında Malatya’da dünyaya gelen Nihat Yıldız, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Yüksek öğrenimini 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlayan Nihat Yıldız, öğrencilik yıllarında da aktif olarak yer aldığı baba mesleği olan halı kilim ticareti ile çalışma hayatına giriş yaptı.

1995 yılında Arapgir Halı Kilim firmasını şirket statüsüne geçirerek Firma Ortağı ve Şirket Müdürü olarak iş hayatına devam eden Nihat Yıldız, sektördeki deneyimlerini meslek örgütlerindeki faaliyetlerinde de kullandı. Evli ve 3 çocuk babası olan Nihat Yıldız, 12 yıldır İHİB’de görev alıyor.

Fevzi Işıklı
Fevzi Işıklı
Denetim Kurulu Asil Üyesi

Denetim Kurulu Asil Üyesi

1969 yılında Adıyaman’ın Besni ilçesinde dünyaya gelen Fevzi Işıklı, lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini yarıda bırakarak aile şirketi olan Hatipoğlu Halıcılık San. ve Tic. A.Ş.’de çalışma hayatına giriş yaptı.

Halı sektöründeki ilk deneyimini aile şirketinde yaşayan Fevzi Işıklı, makine halısı üretim ve pazarlama alanındaki şirketlerde yöneticilik ve Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini üstlendi. Evli ve 3 çocuk babası olan Fevzi Işıklı, üç dönemdir İstanbul Ticaret Odası 41’inci Halı, Kilim, Yer Kaplamaları Meslek Komitesi Başkanlığı görevini sürdürüyor.

Destekçilerimiz

İstanbul Hali İhracatçıları Birliği (İHİB), İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İTKİB) çatısı altındaki dört birlikten biridir.

T.C. Ticaret Bakanlığı
TİM
İTKİB
Turkey
Kapat

Dil