Sayın Üyemiz,

Türkiye’nin inovasyona dayalı ihracat artışının desteklenmesi, şirketlerde inovasyon bilincinin geliştirilmesi, şirketlerin inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirmesi ve inovasyon yetkinliklerinin kazanılması için yapılan çalışmaların ödüllendirilmesi amacıyla Meclisimiz tarafından 2014 yılında Türkiye’nin İlk İnovasyon Geliştirme Programı “İnovaLİG” başlatılmıştır.

İnovaLİG kapsamında, dünya üzerinde 7.500’den fazla firmanın katılım sağladığı IMP3rove İnovasyon Yönetim Değerlendirmesi ile Türkiye’deki firmaların inovasyon karneleri çıkarılarak her yılın İnovasyon Şampiyonları belirlenmektedir. Bu kapsamda, 47 soruluk İnovasyon Yönetim Değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, yaklaşık 100 sayfadan oluşan kıyas analizi raporu Meclisimiz tarafından bilabedel sunulmaktadır.

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen İnovaLİG’de, büyük firma ve KOBİ ölçeğinde şampiyon olan firmalara ödülleri Türkiye Innovation Week kapsamında takdim edilecektir. Firmalar 31 Mayıs 2024 tarihine kadar www.inovalig.com adresi üzerinde kayıt olabilirler.
Kayıt, anket, değerlendirme, yarı final ve final süreçlerine ilişkin görsel ekte sunulmaktadır.

 Bilginize sunulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Dil