Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri organizasyonu ile 19 – 23 Şubat 2023 tarihleri arasında Tayland’a yönelik tüm sektörleri kapsayan Genel Nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, (gıda ve gıda takviyeleri, hububat, kimyasal hammaddeler, tıbbi ilaçlar, elektrik – elektronik, mücevher ve su ürünleri sektörleri önem arz eden sektörlerdir) Bangkok şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Tayland’dan iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmekte olduğu bildirilmiştir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 6 Ocak 2023 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/thailand-bangkok-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 22.000-TL tahsil edilecektir.

Heyete katılım, başvuru formlarının firmalarımızca doldurulması ve ödeme dekontlarının Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nin oaib-pr@oaib.org.tr e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız

Ek:Heyete ilişkin bilgiler ve Program

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Dil