Kıymetli Üyemiz,

Dünya halı üretiminin merkezi konumunda olan Türkiye, önümüzdeki süreçte dünya halı ticaretinin merkezi olma yolunda önemli bir adıma imza atmıştır. 

İstanbul Halı İhracatçıları Birliği, Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği ve TÜYAP arasında Gaziantep’te imzalanan protokol ile ilki 5-8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi IFM’de uluslararası bir katılım ile düzenlenecek olan Halı ve Yer Kaplamaları Fuarı için start verilmiştir. 

2023 yılı fuarına katılacak olan Birliğimiz üyesi firmalara uygulanacak standsız boş alan katılım bedeli fuar alanının iki haftalık kiralanması esasına ve sözleşme tarihine bağlı olarak belirlenmiştir. 

1 DÖNEM 31 Temmuz 2023’e kadar : 2.075 TL + KDV

2. DÖNEM 1 Ağustos – 30 Eylül 2023 arası: 2.360 TL + KDV

3. DÖNEM 1 Ekim 2023 sonrası: 2.650 TL + KDV

Yukarıda belirtilen birim fiyatlar tek tarafı koridora bakan stand alanı için geçerlidir. 

Tercih edilen stand türüne göre metrekare birim ücreti üzerinden ek ücret alınır. Standart, Köşe, Yarımada ve Ada Stand şeklinde planlanan standlarla ilgili ek ücretler, GAHİB ve İHİB üyesi olmayan yerli katılımcı firmalar ve yurt dışı katılımcılar için uygulanacak fiyatlar ile fuar alanı kullanım detayları TÜYAP tarafından ayrıca iletilecektir.

Yerleşim planlaması yapabilmek ve talebi doğru yönetebilmek amacıyla öncelikle 4 Mayıs 2023 Perşembe günü akşamına kadar ön talep toplanacaktır. 

Talepte bulunmak için: https://forms.tuyap.online/Katilim/indexh.php?FuId=3145

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Dil