Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) tarafımıza gelen bir yazıda T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonunda 30 Mayıs – 2 Haziran 2023 tarihleri arasında Polonya’ya yönelik Otomotiv, Makine, Kimya ve İnşaat Malzemeleri başta olmak üzere tüm sektörlerimizin katılımına açık bir ticaret heyeti gerçekleştirilecek olup, Varşova şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Polonya’dan iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği tarafımıza bildirilmiştir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 14 Nisan 2023 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/poland-warsaw-2023 internet adresinde yer alan Başvuru Forumu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerektiği belirtilmiştir.

Firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalar için katılım bedeli 26.000-TL olduğu ve bu bedele eşleştirme hizmeti, ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinin dâhil edildiği vurgulanmıştır.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmaların katılımı ödeme dekontlarının;

muratkuran@tim.org.tr ve mesutsenguler@tim.org.tr e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşeceği belirtilmiştir.

Heyete ilişkin dikkate alınması gereken hususlar ve söz konusu ticaret heyetinin taslak programı Ek’li dosyalarda yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Ek1: Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ek2: Heyet Taslak Programı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Dil