Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığımız koordinasyonu ve Birliğimiz organizasyonu ile 26-29 Nisan 2024 tarihleri arasında Suudi Arabistan’a yönelik halı sektörel nitelikli Ticaret Heyeti gerçekleştirilecektir. Riyad şehrinde gerçekleşecek heyetimize başvuru için son tarih 16 Şubat 2024 günü mesai bitimidir. Heyete katılım her bir firma için azami 2 kişi ile sınırlı olup, firma başına 1 kişinin katılım bedeli 1.000 USD’dir. (Heyete katılım sağlayacak kişilerin heyetin yapılacağı tarihte  firmanın SGK’lı çalışanı olması veya şirket sahibi veya ortağı olması gerekmektedir.

Heyete Başvurmak isteyen firmalarımızın ekte yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulup imzalayarak hali@itkib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Katılım Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

  • Gidiş-Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
  • 2 gece konaklama
  • İkili İş Görüşmeleri (B2B)
  • Heyet kapsamındaki transferler
  • İkili görüşmeler esnasında coffee break hizmeti
  • Tercüman

Ödemeler ön başvuruların incelenerek katılımı kesinleşen firmaların belirlenmesinin ardından talep edilecektir.

İrtibat:

Serhat Çelikten  – Büşra Bayraktar

Telefon: 0212 454 07 93 – 0212 496 6191

Email: hali@itkib.org.tr

Organizasyonumuz Ticaret Bakanlığımızın onayına tabi olup anılan onayların alınmasının ardından kesinleşecektir. Başvuru formunun doldurulması sonrasında, ön değerlendirmesi yapılan ve katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

EKLER:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Dil