Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda T.C. Ticaret Bakanımız Sayın Mehmet Muş’un 18-20 Mart 2023 tarihlerinde Suudi Arabistan’a resmi ziyareti kapsamında, 19 Mart 2023 Pazar günü Riyad’da DEİK ve Suudi Arabistan Ticaret Odaları Federasyonu (FSC) koordinasyonunda “Suudi Arabistan-Türkiye İş Forumu” gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

T.C. Ticaret Bakanımız ve Suudi Arabistan Krallığı Ticaret Bakanı Dr. Majid Bin Abdullah Al Qasabi’nin teşrif edeceği İş Forumu’na; Altyapı, İnşaat, Makine ve Makine Ekipmanları, Dijital Teknolojiler, Gıda, Tarım ürünleri, Hayvancılık, Besi ve Yem, Üretim Makinaları, İlaç, Tıbbi Malzeme ve Sağlık Hizmetleri, Mücevherat, Elektronik Aletler, Otomotiv ve Oto Parçaları sektörlerinde faaliyet gösteren Türk ve Suudi firmalarının katılım sağlamasının beklendiği ve program kapsamında ayrıca, Sayın Bakanımız tarafından, 19-21 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Türk İhraç Ürünleri Fuarı‘nın açılışının yapılacağı ifade edilmektedir.

Bu minvalde, ikili iş görüşmelerinin de düzenleneceği bahse konu Foruma katılım sağlamak isteyen firmalarımızın en geç 10 Mart 2023, Cuma günü mesai bitimine kadar katılım formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

EKLER:

  1. Taslak Program
  2. Sponsorluk Dosyası
  3. Firma Bilgi Notu (Türkçe)
  4. Firma Bilgi Notu (İngilizce)
  5. Başvuru ve Katılım Koşulları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Dil